Profil společnosti
PCC MORAVA - CHEM s.r.o. byla založena v roce 1992 a vznikla zapsáním do obchodního rejstříku Krajského soudu v Ostravě oddíl C, vložka 5069, dne 11. listopadu 1992. Sídlem společnosti je Český Těšín, Leoše Janáčka 798/20, PSČ 737 01, základní kapitál činí 100 mil. Kč

Jsme součástí nadnárodního holdingu PCC SE se sídlem v Duisburgu (SRN).

Své působení PCC MORAVA - CHEM s.r.o. zahájila a nyní realizuje na českém i evropském trhu v oblasti chemie, petrochemie, uhlí, koksu, slévárenství a je pro řadu společností dlouhodobým, spolehlivým a kvalitním obchodním partnerem. V roce 2013 PCC MORAVA - CHEM s.r.o. rozšířila svou činnost na oblast tepelné izolace na bázi tvrdých polyuretanových stavebních desek. Je vlastníkem zateplovacího systému NEW-THERM® SYSTEM.

Za dobu své existence se PCC MORAVA - CHEM s.r.o., stala stabilní konsolidovanou společností, jejíž obrat dosáhl v roce 2013 úrovně 915 mln. Kč.

Praktické zkušenosti z oblasti obchodu, dlouholeté kontakty s předními západo i východoevropskými výrobci a jejich výhradními reprezentanty, jakož i přítomnost zástupců holdingu v jednotlivých státech představují jedinečné know-how, které je nezbytnou základnou a předpokladem pro rozvoj aktivit.

Jsme progresivní, tržně orientovanou společností s individuálním přístupem ke každému ze zákazníků.